Грибовка база отдыха "Гидростроитель" – карта

Грибовка база отдыха "Гидростроитель" – карти баз відпочинку, готелів, пансіонатів. Грибовка база отдыха "Гидростроитель" - як доїхати: схема проїзду, дороги, маршрут руху на супутниковій карті України.

Грибовка база отдыха "Гидростроитель": бази відпочинку, готелі, пансіонати

Грибовка база отдыха "Гидростроитель" на карті України: вулиці, будинки, курортна зона відпочинку. Карта з базами відпочинку, розташування готелів і пансіонатів.

Как доехать на объект «Грибовка база отдыха "Гидростроитель"» – адрес, карта, маршрут

Одесская область, Овидиопольский район курорт Грибовка

Тел.: +38 097 511-21-53
Тел.: +38 050 023-92-23
Тел.: +38 04851 4-91-88

Проезд машиной: при въезде в поселок Грибовка сворачиваете в сторону Каролино-Бугаза, непосредственно на повороте в сторону Каролино-Бугаза едете прямо и направо, спускаетесь к морю. При вьезде со стороны Каролино-Бугаза сворачиваете на указателе "Гидростроитель" или на первом крутом повороте берете вправо и направо спускаетесь к морю

Перейти на сторінку «Грибовка база отдыха "Гидростроитель"»


Широта: 46.1814535362638, долгота: 30.572783946991
На супутниковій карті курорту вказано розташування готелів, баз відпочинку, пансіонатів, приватного сектора, відстань до моря та схема проїзду на курорт.
За допомогою карти можна дізнатися розташування курорту, прокласти маршрут до курорту, як доїхати до обраного об'єкту. Зображення розташування баз відпочинку на супутниковій карті курорту допоможе при виборі житла біля моря.
Коротка інструкція:

  • для навігації по карті використовуйте навігаційні кнопки у верхньому правому куті;
  • для збільшення зображення двічі клацніть лівою кнопкою мишки на потрібній кнопці.

Головна